Follow:

Czas wolny

Podczas Twojego pobytu na kursie niemieckiego w Trapani pomożemy Ci też zorganizować czas wolny.

W naszej ofercie znajdziesz cotygodniowe spotkania w zaprzyjaźnionym barze, wycieczki po okolicy, niemieckie wieczory filmowe, kursy kulinarne, aperitif na plaży o zachodzie słońca. Udzielimy Ci też chętnie dodatkowych informacji o Trapani i jego okolicach i pomożemy w zorganizowaniu indywidualnych wycieczek.

Latem w Trapani nie można się nudzić!!! Możesz powylegiwać się na pięknej piaszczystej plaży lub jeśli wolisz na skałach w samym centrum miasta. Jeśli jesteś typem sportowca, będziesz mógł tutaj np. pojeździć na rowerze – również wyczynowo, popływać w krystalicznie czystym morzu, na desce, na kitsurfingu, żaglówką lub kajakiem, powspinać się na okoliczne góry lub pobiegać przy kilkukilometrowej plaży.

Miłośnicy muzyki znajdą też coś dla siebie. ICIT Trapani wraz z Amici della Musica Trapani i Luglio Musicale Trapanese organizuje koncerty, opery na świeżym powietrzu.

Latem w centrum organizowane są też festiwale ulicznego jedzenia i wiele innych ciekawych manifestacji, które pozwolą Ci miło spędzić czas.

Starówka Trapani w letnie wieczory tętni życiem. Możesz spotkać się ze znajomymi z kursu i przy aperitifie lub lampce wina spędzić czas w jednym z barów w klimatycznym centrum miasta i delektować się „la dolce vita”.

Udostępnij