Follow:

Kursy niemieckiego

kurs niemieckiego, niemiecki na sycylii, niemiecki nad morzem, niemiecki, kurs języka niemieckiego, letni kurs niemieckiego, letni kurs języka niemieckiego, niemiecki na wakacje, wakacje z niemieckim, wakacje z językiem niemieckim, niemiecki nad morzem, kurs niemieckiego nad morzem, przyjemne z pożytecznym, nauka niemieckiego, nauka języka niemieckiego, kurs indywidualny, kursy indywidualne, egzamin z niemieckiego, certyfikat z niemieckiego, kurs przygotowawczy do egzaminów, certyfikat Goethe-Instytut, egzamin Goethe-Institut, Goethe-Institut, ICIT, Trapani, Sycylia, kurs pozasezonowy, jesień na sycylii, zima na sycylii, wiosna na sycylii, kurs niemieckiego firma, kurs niemieckiego firmy, kurs niemieckiego dla firm, kurs języka niemieckiego firmy, kurs języka niemieckiego dla firm, niemiecki dla firm, incentive sycylia, incentive na sycylii, incentive z niemieckim, ciekawy incentive, wyjazd incentive, wyjazd motywacyjny sycylia, wyjazd motywacyjny na sycylię, wyjazd motywacyjny niemiecki

Kurs niemieckiego w Trapani? Czemu nie!!!

Czeka tu na Ciebie kurs niemieckiego a do tego plażowanie, zwiedzanie Sycylii, dobre jedzenie, włoski klimat, słońce i gwarantowana pogoda. Zapraszamy!!! Sycylia czeka!!!

Instytut Języka i Kultury Niemieckiej ICIT Trapani istnieje od 1995 roku. W tym okresie udało się nam zorganizować setki przedsięwzięć kulturalnych na terenie miasta Trapani i jego okolic. Od początku naszego istnienia skupiamy się też na rozprzestrzenianiu języka niemieckiego i kultury krajów niemieckojęzycznych.

Na początku naszej działalności organizowaliśmy też w Trapani i w Erice letnie kursy języka włoskiego. Tym razem chcielibyśmy skupić się na języku niemieckim.

W toku współpracy z naszą nauczycielką Ewą, która pochodzi z Polski, zrodził się pomysł organizacji letnich, intensywnych (i nie tylko) kursów języka i kultury niemieckiej w Trapani.

Połączenie to jest dość niebanalne: Polacy uczący się języka niemieckiego we Włoszech.

Od dziś nauka języka niemieckiego nie musi być nudna!!!
  • Trudno Ci znaleźć czas, aby pogodzić naukę z wypoczynkiem?
  • Czeka Cię egzamin z niemieckiego, ale latem trudno Ci się jest skupić na nauce, bo myślisz o dalekich podróżach?
  • Nie wiesz na co się zdecydować: na kurs niemieckiego czy na urlop?

U nas możesz połączyć przyjemne z pożytecznym! Nauka niemieckiego jeszcze nigdy nie była taka przyjemna!

W godzinach porannych możesz uczęszczać na kurs, a po południu wylegiwać się na pięknej plaży lub zwiedzać Trapani i jego malownicze, bogate w historię okolice.

Na co czekasz? Skontaktuj się z nami i weź udział w jednym z naszych kursów!!!
Udostępnij
error: Content is protected !!