Follow:

Podróż kamperem na Sycylię

sycylia kamperem, podróż na sycylię kamperem, na sycylię kamperem, kamperem na sycylię, sycylia kamper, kempingi na sycylii, kempingi sycylia, camping sycylia, kemping sycylia, kemping na sycylii, kamper na sycylii, wypożyczalnia kamperów na sycylii, wypożyczalnia kamper sycylia, kamper sycylia wypożyczalnia, wynajem kamper sycylia, wynajem kamperów sycylia, wynajem kamperów na sycylii, wypożyczalnia kamper sycylia, gdzie wypożyczyć kampera na sycylii, gdzie zaparkować kampera na sycylii, najpiękniejsze kempingi na sycylii, mapa kempingów na sycylii, mapa campingów na sycylii, porady kamper sycylia, opis kempingów na sycylii, jak parkować na sycylii, parkingi dla kamperów na sycylii, zasilanie kampera sycylia, butle z gazem sycylia, tankowanie kampera na sycylii, zasady parkowania na sycylii, kamperem po sycylii, wycieczka po sycylii kamperem, po sycylii kamperem, przeprawa na sycylię kamperem, przeprawa przez cieśninę messyńską kamperem, promem na sycylię, kamperem na promie na sycylię, przeprawa promem na sycylię, co zobaczyć na sycylii, nocleg na sycylii, polska wypożyczalnia kamperów na sycylii, opinie o kamperach na sycylii, opinie o kempingach na sycylii, kempingi na sycylii opinie, spanie na dziko na sycylii, biwakowanie na sycylii

W ostatnim czasie dostałam od Was wiele pytań dotyczących wyprawy na Sycylię kamperem. Okazuje się, że sporo osób wybiera właśnie tę formę zwiedzania Wysypy Słońca. Nie ukrywam, iż szczególnie teraz, jest to bardzo ciekawy sposób na wypoczynek, który pozwoli Wam zobaczyć wszystkie wybrane miejsca bez stresu, bez konieczności szukania noclegu. To Wy decydujecie, gdzie się zatrzymujecie, gdzie spędzacie noc. Podróż kamperem na Sycylię sprawi, iż nie będzie konieczna pogoń za czasem…

 

Też Wam się czasem zdarzyło, że zaplanowaliście swą podróż z najdrobniejszymi wydawać by się mogło szczegółami nawet na kilka miesięcy przed wyjazdem i być z tego planu niezadowolonym? Są bowiem takie miejsca, które zabierają szczególne miejsce w naszym sercu, przypadają nam wyjątkowo do gustu, a o których nikt nie mówi. Każdy z nas jest bowiem inny i lubi coś innego. Przyczynić się mogą do tego drobnostki – wyjątkowe światło, atmosfera, muzyka, jakiś niespodziewany festyn, poznane przez przypadek osoby… Ja miałam czasem podczas moich podróży takie dni, że gdzieś mi się bardzo podobało, ale z żalem w sercu pędziłam do kolejnego miasteczka z planu podróży, bo już tam zamówiłam nocleg.

Jednym z możliwych sposobów uwolnienia się od takiego sztywnego planu jest

 

PODRÓŻ KAMPEREM NA SYCYLIĘ

 

 

Wybierając ten sposób podróżowania, to my jesteśmy panem naszego czasu!

 

 • Jedziemy kiedy chcemy i gdzie chcemy.

 

 • Nie musimy przy tym zwracać uwagi na żaden rozkład jazdy, obawiać się opóźnień pociągów czy autobusów.

 

 • Jeśli przez przypadek zakochamy się w jakimś miejscu, możemy się tam po prostu zatrzymać i spędzić tyle czasu, ile chcemy. Może to być piękna bezludna plaża z kryształową wodą, dolina niczym z aksamitu w kolorach czekolady czy karmelu, cudowny zachód słońca, wzgórze z którego wyjątkowo pięknie prezentuje się najwyższy wulkan Europy, oliwny gaj czy sad pachnący mandarynkami

 

Tak!!! Sycylia oferuje to wszystko i to właśnie dzięki podróży na Sycylię kamperem mamy szansę wybrania scenerii idealnej na nasze poranne śniadanie, kolację, czy wypicie po prostu w spokoju kieliszka wyśmienitego sycylijskiego wina, którego smaku nie zapomnimy do końca życia (i to nie tylko dlatego, iż piliśmy najlepsze wino świata, ale też ze względu na wyjątkową chwilę i miejsce, w którym je piliśmy)…  I nie musi to być jakieś zaplanowane miejsce. Może to być po prostu impuls, bo nikt nie czeka na nas z noclegiem, nikomu za nic nie płaciliśmy i nie żal nam stracić wydanych pieniędzy…

W tym artykule podpowiem Ci jak zaplanować podróż kamperem na Sycylię. A pomoże mi w tym specjalistka w wyjazdach kamperem – Kasia z camprest.com!

Specjalnie dla Was przygotowałam wywiad z Kasią, która odpowie na najczęściej zadawane mi przez Was pytania. „Poprowadzi Was ona za rękę” w przygotowaniach Waszej niezapomnianej przygody jaką jest podróż kamperem na Sycylię .

Serdecznie zapraszam!

 

 

JAK ZAPLANOWAĆ PODRÓŻ KAMPEREM NA SYCYLIĘ

 

WITAJ KASIU! BARDZO DZIĘKUJĘ CI ZA CHĘĆ PODZIELENIA SIĘ Z MOIMI CZYTELNIKAMI TWOJĄ SOLIDNĄ WIEDZĄ O PODRÓŻY KAMPEREM NA SYCYLIĘ. WIEM, ŻE JESTEŚ SPECJALISTKĄ W TYM TEMACIE. CZY MOŻESZ NAM ZDRADZIĆ, CZYM ZAJMUJESZ SIĘ NA CO DZIEŃ?

Cześć! Na co dzień razem z mężem prowadzę portal www.CampRest.com Piszemy artykuły o campingach, motoryzacji caravaningowej i ciekawych miejscach do odwiedzenia przy campingach. W portalu mamy też wyszukiwarkę campingów, a wiele z nich testujemy. Mamy też okazję testować campery i akcesoria campingowe. Od niedawna w naszym portalu mamy wyszukiwarkę ofert promocyjnych na zakwaterowanie na campingach i wypożyczanie camperów. Pomagamy też naszym czytelnikom w ich pierwszych wyjazdach campingowych. Tworzymy trasy caravaningowe i wydajemy je w formie e-booka.

 

CZY DOŚWIADCZYŁAŚ JUŻ PODRÓŻY KAMPEREM NA SYCYLIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE?

W maju zeszłego roku (2019) objechaliśmy dookoła Sycylię. Ten trip był częścią naszego dwumiesięcznego, rodzinnego wyjazdu. Mówię rodzinnego, bo chciałabym podkreślić, że zawsze podróżujemy w czwórkę: ja, Piotrek i naszych dwóch synów.

(przyp.: Kasia ma DWÓJKĘ MAŁYCH DZIECI! Kiedy byli na Sycylii kamperem najmłodszy syn miał pół roczku. Można? Można!)

 

CZY JECHALIŚCIE SWOIM KAMPEREM Z POLSKI CZY SKORZYSTALIŚCIE Z OPCJI WYPOŻYCZENIA KAMPERA NA SYCYLII?

Na Sycylię dojechaliśmy naszym camper-vanem, którym podróżujemy, gdy nie testujemy innych pojazdów. Podróżujemy obecnie VW T6 w zabudowie Camper-Flex od WaveCamper.pl razem z przyczepką typu teardrop, w której trzymamy kuchenne i caravaningowe akcesoria. Oczywiście nie trzeba mieć własnego campera, żeby zwiedzić Sycylię, ale o tym może opowiem później.

(W dalszej części artykułu dowiecie się, gdzie można wypożyczyć kampera na Sycylii).

 

JAK NAJLEPIEJ ZAPLANOWAĆ PODRÓŻ Z POLSKI DO MESYNY? JAKĄ TRASĘ POLECASZ? JAKIE PRZYSTANKI PO DRODZE? ILE CZASU TO ZAJMUJE? I JAKIE SIĘ Z TYM WIĄŻĄ KOSZTY – PRZEPRAWA PROMEM NP. Z GENUI, OPŁATY ZA AUTOSTRADY?

Zdecydowaliśmy się popłynąć na Sycylię promem z Genui. Sycylię mieliśmy zwiedzić w maju i chcieliśmy tam dotrzeć z Polski jak najszybciej, żeby jak najszybciej znaleźć się w najcieplejszym miejscu na mapie Europy. Wtedy nasz młodszy syn miał 6 miesięcy, a podróże vanem z takim maluchem są zawsze łatwiejsze gdy jest cieplej. Przeprawa promowa naszego campera i przyczepki, rodziny 2+2 z kajutą kosztowała nas ok. 500 €. Polecam wcześniej zarezerwować taką przeprawę (np. TU), bo promów jest ograniczona liczba. Do Polski natomiast wracaliśmy już lądem, dlatego, że Sycylia była tylko częścią naszej 2 miesięcznej podróży po Włoszech. Wracając przeprawialiśmy się przez Mesynę.

 

JAK WYGLĄDA PRZEPRAWA PROMEM Z KALABRII DO MESYNY? ILE ONA KOSZTUJE?

Ta przeprawa trwa bardzo krótko, a promy pływają co 30 minut. W dodatku kosztują bardzo mało, bo ok. 50 (camper + 2 dorosłych + 2 dzieci) i nie trzeba niczego wcześniej rezerwować. Bilety można kupić TU.

 


Sprawdzałam ceny (koniec maja 2020) i zarówno za jedną osobę z kamperem, jak i za 4 osoby z kamperem, cena jest niezmienna – przeprawa z San Giovanni do Mesyny w jedną stronę kosztuje obecnie 54€

 


 

JAKĄ TRASĘ WYBRALIŚCIE NA WASZĄ PODRÓŻ KAMPEREM NA SYCYLIĘ? CZY SKUPILIŚCIE SIĘ JEDYNIE NA OBJECHANIU WYBRZEŻA, CZY ZWIEDZILIŚCIE TEŻ SERCE WYSPY?

Skupiliśmy się tylko na objechaniu wybrzeża, ale gdybyśmy mieli więcej czasu to z pewnością pojechalibyśmy w głąb lądu. Wybrzeże było też dla nas bardziej atrakcyjne ze względu na większą ilość otwartych tam campingów – szczególnie przed sezonem. Podróżując z dziećmi wolimy taką formę zakwaterowania niż spanie na dziko.

 

ILE CZASU ZAJĘŁO WAM OBJECHANIE SYCYLII?

Objechanie wyspy zajęło nam dokładnie 3 tygodnie. Szczerze mówiąc nawet nie wiem ile wtedy wydaliśmy, bo budżet ustalamy na cały wyjazd, który trwał jeszcze długo po Sycylii. Ale chciałabym zaznaczyć, że podróżowanie camperem po Sycylii wcale nie jest droższe od podróżowania camperem na lądzie.

 

WYCIECZKA OBJAZDOWA PO SYCYLII. CO TRZEBA KONIECZNIE ZOBACZYĆ?

 

GDZIE SIĘ ZATRZYMYWALIŚCIE? JAKIE KEMPINGI POLECASZ NAJBARDZIEJ NA: WSCHODNIEJ, POŁUDNIOWEJ, ZACHODNIEJ I PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI SYCYLII?

Podczas tych 3 tygodni zatrzymaliśmy się w sumie na 7 campingach na wszystkich wybrzeżach. Poleciłabym każdy z nich, bo każdy był inny i każdy miał zupełnie coś innego, wyjątkowego do zaoferowania. Na przykład Camping La Pineta w San Vito lo Capo (Trapani) ma wspaniały basen, restaurację z pysznym jedzeniem, Camping Paradise w Letojanni ma świetne połączenie, aby zwiedzić Taorminę (Mesyna), a Camping Baia Dei Coralli w Santa croce Camerina (Ragusa) znajduje się przy pięknej plaży z łagodnym zejściem do wody i przepięknymi zachodami słońca.

Jeżeli miałabym wybrać najlepsze spośród nich, to taką odznakę dałabym campingom, które są czynne cały rok. To właśnie one mają najwięcej czynnych udogodnień przez większość roku. Właściciel takiego całorocznego obiektu dba o to, żeby mieć dobrą restaurację, do której przychodzą też mieszkańcy, czynny basen, ogrzewane sanitariaty itd.

 

 

JAKI BYŁ WASZ ULUBIONY KEMPING NA SYCYLII?

Najbardziej podobało nam się na Campingu Rais Gerbi (niedaleko Cefalù). Jest on położony tarasowo, a to oznacza, że z prawie każdej parceli można podziwiać piękne widoki i poczuć powiew bryzy morskiej. Camping ma własną malutką kamienistą plażę, z której można wystartować na świetną przejażdżkę kajakiem. Na campingu jest też basen ze słoną wodą i pięknym widokiem.

Znajduje się tuż przy małej i przytulnej miejscowości Finale, w której widać nie tylko turystów, ale też mieszkańców, którzy oczarowali nas swoją otwartością i zaufaniem. Jak np. wtedy, gdy nie mieliśmy drobnych, a chciałam kupić warzywa na obiad. Sprzedawca w warzywniaku kazał zabrać zakupy i przyjść następnego dnia z drobnymi.

Przy okazji chciałam jeszcze opowiedzieć o jednej miłej sytuacji z restauracji. Poszliśmy z dziećmi na pizzę i kucharz widząc, że jemy ją na raty, bo jedno z nas musiało cały czas trzymać na rękach niemowlaka, wziął Frania na ręce i zajmował się z nim przez cały czas, żebyśmy mogli zjeść razem.

Ja: To prawda! Sycylijczycy są bardzo uczynni! Potrafią nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie!

 

 

CZY BYŁY NA TWOJEJ TRASIE NIEPRZYJEMNE NIESPODZIANKI, CZYLI KEMPINGI, KTÓRYCH BYŚ NIE POLECIŁA NAJWIĘKSZEMU WROGOWI?

Nie mieliśmy ani jednej niemiłej sytuacji podczas naszego wyjazdu. No może tylko raz się zdziwiliśmy stylem jazdy Sycylijczyków zaraz po zjeździe z promu w Palermo. Ale jak już zrozumieliśmy o co chodzi na drogach, to szybko się dostosowaliśmy.

Co do campingów to też nie było takiego, który by odstraszał z daleka. Jak o tym myślę, to szybciej wymieniłabym takie miejsca w Polsce niż we Włoszech. Jedynie czego trzeba być świadomym podróżując po campingach na wyspach to to, że nie znajdzie się tu 4 i 5 gwiazdkowych, dużych Family Parków. Campingi na wyspach to zazwyczaj małe, rodzinne obiekty, które są czynne tylko w wysokim sezonie, mają mało udogodnień, ale wystarczająco na udane wakacje.

Jedyne, co nas trochę denerwowało to może to, że praktycznie każdy camping miał takie urządzenia, które pozwalały na kąpiel pod prysznicami tylko po wrzuceniu żetonu. Czasami żetony były nawet dodatkowo płatne. Teoretycznie ma to ograniczyć ilość zużywanej wody przez gości campingu.

 

CZY KEMPINGI NA SYCYLII SĄ DOSTOSOWANE DLA DZIECI I CZY MOŻNA ZABIERAĆ ZE SOBĄ ZWIERZĘTA NP. PSA?

Campingi to idealne miejsca na to, żeby spędzić rodzinne wakacje! Większość campingów pozwala też na przebywanie z psami, co nie zawsze oznacza, że są one mile widziane. Chodzi o to, że na większości campingów psy mogą przebywać tylko na smyczy. Mają zakaz przebywania nad basenami czy na plaży. Takich campingów, na których psy mają swoje własne udogodnienia jest naprawdę mało i są to campingi głównie na północy Włoch.

Wracając do udogodnień dla dzieci, to chyba każdy camping jaki odwiedziliśmy na Sycylii miał przynajmniej mały plac zabaw. Niektóre z nich miały też animacje prowadzone w wysokim sezonie. Ale dzieci na campingu świetnie organizują sobie czas same. Brakowało nam jedynie sanitariatów dostosowanych dla dzieci i babyroom’ów czyli pomieszczeń do przewijania i kąpieli niemowląt.

 

CZY NA SYCYLII MOŻNA ZATRZYMYWAĆ SIĘ KAMPEREM NA DZIKO?

Zawsze zachęcamy i zachęcać będziemy do wybierania płatnych miejsc postojowych czyli campingów lub camper-parków, a nawet zwykłych płatnych parkingów o ile można tam stawać camperem. Na Sycylii na pewno są piękne miejsca, w których można nocować na dziko, ale nie znamy takich.

 

 

CZY PODRÓŻ KAMPEREM NA SYCYLIĘ JEST BEZPIECZNA?

No jasne! Nie mieliśmy ani jednej niebezpiecznej sytuacji podczas całego wyjazdu.

 

GDZIE MOŻNA PARKOWAĆ KAMPERA W SYCYLIJSKICH MIASTACH?

To wszystko zależy od tego jak dużym camperem jeździsz (*więcej info poniżej). Naszym vanem możemy wjechać tam, gdzie wszystkie osobówki. Jeżeli jednak podróżujesz większym camperem musisz szczególnie zwracać uwagę na zakazy i ograniczenia gabarytowe. Jeżeli w jakimś mieście jest zakaz wjeżdżania camperem, to z pewnością jest dla nich specjalny parking na obrzeżach miasta. Sycylijczycy wiedzą, że duża ilość turystów chce zwiedzić w ten sposób ich wyspę i tworzą specjalne parkingi dla takich turystów. Trzeba być jednak przygotowanym na to, że w sezonie te miejsca mogą być zajęte, a nam pozostanie krążenie po mieście w poszukiwaniu innych miejsc.

Chciałabym jednak zaznaczyć, że większość campingów, które znajdują się w pobliżu turystycznych miast, mają z nimi świetne połączenia komunikacyjne. Właściciele campingów doskonale wiedzą, że camperowcom ciężko jest wybrać się na jednodniowe zwiedzanie okolicznych miejsc, więc takie wycieczki mają prawie zawsze w swojej ofercie.

 

 

A CO ZE ŚMIECIAMI I ŚCIEKAMI? NO I Z CZYSTĄ WODĄ?

To bardzo ważne, żeby podróżując camperem nie opróżniać nieczystości, gdzie popadnie! Służą do tego specjalne miejsca zwane camper-service. Trzeba jednocześnie pamiętać, żeby toaletę chemiczną opróżniać do wyznaczonego miejsca, a nie do kratki ściekowej, do której zrzuca się szarą wodę (taką, która pochodzi ze zmywania naczyń czy kąpieli).

Camper-service można spotkać na campingach, camper-parkach i na niektórych stacjach benzynowych.

Co do wyrzucania śmieci, to trzeba pamiętać, że campingi bardzo przestrzegają ich segregacji, więc najlepiej zapytać o sposób segregacji zaraz po zameldowaniu. A właśnie tu mi się przypomniała śmieszna sytuacja na jednym z campingów, w Baia dei Coralli koło Ragusa. Camping miał oczywiście swój śmietnik, ale żeby wyrzucić do niego śmieci trzeba było wyjść poza camping dobre 200 metrów pod górkę. Tam okazywało się, że śmietnik jest czynny tylko w określonych godzinach, podczas których właśnie ktoś tam stał i sprawdzał, czy dobrze segregujesz śmieci 🙂

 

CZY PODRÓŻ KAMPEREM NA SYCYLIĘ TO DOBRY POMYSŁ NA KAŻDĄ PORĘ ROKU?

To bardzo dobry pomysł! Również na spędzenie w ten sposób Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra czy Wielkanocy. Trzeba jednak pamiętać, że wiele campingów nie jest czynna cały rok. Niektóre otwierane są tylko w wysokim letnim sezonie i być może otwierają się na krótki okres świąt, żeby potem znowu zamknąć się aż do kwietnia.

Trzeba być więc przygotowanym na spanie w innych miejscach niż camping, ale myślę, że zobaczenie poza sezonem wielu turystycznych (zatłoczonych w okresie letnim) miejsc, zachwyci każdego turystę i wynagrodzi wszelkie niewygody związane z szukaniem miejsc postojowych.

 

Sycylia zimą – 13 powodów dlaczego warto odwiedzić Sycylię zimą

 

GDZIE NA SYCYLII MOŻNA WYPOŻYCZYĆ KAMPERA? ILE TO KOSZTUJE?

W Katanii od niedawna działa Polska wypożyczalnia camperów. To wypożyczalnia, która działa już wiele lat na Polskim rynku. Mają zawsze nowe pojazdy i super obsługę. Wynajem campera na Sycylii na tydzień to koszt około 3300 zł. Sprawdzałam niedawno tanie połączenia do Katanii i za rodzinę 2+2 w marcu za przelot w dwie strony zapłacić można nawet 1000zł.

Za nocleg na campingu na Sycylii trzeba liczyć od 20 do 40 € za campera i rodzinę 2+2.

Jedzenie na Sycylii, jak sama wiesz, wcale nie jest droższe niż w Polsce.

 


PONIŻEJ ZNAJDZIECIE INFORMACJE O POLSKIEJ WYPOŻYCZALNI KAMPERÓW NA SYCYLII


 

CZY W PRZYPADKU WYPOŻYCZENIA KAMPERA NA SYCYLII POLECASZ WYKUPIENIE UBEZPIECZENIA? JEŚLI TAK, TO JAKIEGO?

Samochody w wypożyczalniach są w pełni ubezpieczone, ale to pytanie o ubezpieczenie z pewnością warto zadać również firmie wypożyczającej nam campera. My osobiście nie kupujemy dla siebie niczego więcej. Na wakacje zabieramy ze sobą karty EKUZ i dodatkowe ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Myślę, że warto zastanowić się nad ubezpieczeniem w razie rezygnacji z wykupionych już wakacji. Nagła choroba lub inne zdarzenia losowe mogą zniweczyć plany wyjazdowe, a wpłacone pieniądze za campera przepaść.

 

Kasiu! Bardzo dziękuję Ci za moc cennych informacji dotyczących podróży kamperem na Sycylię! Jestem pewna, że wielu moich czytelników z chęcią odwiedzi Waszą stronę www.CampRest.com i skorzysta z Waszej wiedzy, planując swoje podróże kamperem. Grazie mille!!!

 

MAPA KEMPINGÓW NA SYCYLII

 

Aby ułatwić Wam planowanie podróży kamperem po Sycylii, przygotowałam specjalną mapkę z kempingami, glampingami i agro-campingami na całej wyspie.

Po kliknięciu w symbol danego kempingu otworzy się zakładka, na której podaję ilość gwiazdek (niektóre są bez gwiazdki), adres oraz numer telefonu wybranego miejsca.

 

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

 


Jeśli macie już doświadczenia związane z kempingami na Sycylii, zostawcie śmiało w komentarzu opinię o odwiedzonych przez Was kempingach 🙂

Zapomniałam wymienić jakiegoś fajnego miejsca? Napiszcie o nim w komentarzu 🙂 Chętnie dodam go do mojej mapy.

 


 

POLSKA WYPOŻYCZALNIA KAMPERÓW W KATANII

 

CAMPER PLANET to wypożyczalnia z Bielska Białej, która od 9 lat zajmuje się wynajmem kamperów. W Katanii oferuje ona na wynajem kampery 5- i 6-osobowe.

Wynajem kampera na Sycylii jest u nich możliwy w okresie od września do maja, czyli w tzw. niskim sezonie. Możecie więc zwiedzić Sycylię podobnie jak Mariusz, o którego radach możecie poczytać poniżej.

 

ILE KOSZTUJE WYPOŻYCZENIE KAMPERA NA SYCYLII

Wypożyczenie kampera na Sycylii kosztuje od 450 – 550 zł/dobę. Kampery są w pełni ubezpieczone i podstawiane bezpośrednio na lotnisko w Katanii.

Z Camper Planet skontaktujecie się pod numerem: 505124714 lub mailowo: sycylia@camperplanet.pl

 

PRAKTYCZNE PORADY MARIUSZA

 

W ostatnim czasie poznałam w Trapani wspaniałą parę – Basię i Mariusza, która wybrała się w podróż kamperem po Sycylii. Zdradzili mi, iż to właśnie dzięki mnie i mojemu blogowi, ich wybór padł właśnie na Wyspę Słońca. Nie ukrywam, że bardzo się z tego faktu ucieszyłam. Przecież ja to wszystko piszę właśnie DLA WAS, z nadzieją, że czytacie i korzystacie z moich doświadczeń.

Mariusz postanowił podzielić się u mnie z Wami swoimi doświadczeniami związanymi z ich sycylijską przygodą. Napisał mi on mnóstwo bardzo praktycznych notatek.

Zaznaczę jeszcze, że Basia i Mariusz wybrali na swoją podróż styczeń i luty. Ich zdaniem to idealny okres na  zwiedzanie Sycylii kamperem.

 

Wszystkie atrakcyjne miejsca turystyczne, które są przepełnione latem, są zimą puste.  Jest też niewielki ruch na drogach, co przy ich szerokości jest bardzo istotne.

 

ZAMKNIĘTE KEMPINGI

Mariusz śmieje się, że minusem zimowej wyprawy były często zamknięte kempingi z kartką ARRIVO SUBITO, czyli zaraz wracam.  Niestety sycylijskie zaraz wracam nie ma tego samego znaczenia, co polskie zaraz wracam. Z tego powodu często musieli nocować „na dziko” (o tym, co mówi włoskie prawo w odniesieniu do tematu nocowania „na dziko”, dowiecie się poniżej). Zdaje on sobie jednak sprawę, że ze względu na bezpieczeństwo, nie wszyscy lubią taki nocleg.

 

 

WODA PITNA

 

Ze względu na zamknięte kempingi pojawia się też problem z serwisem kampera: WC, szara woda, woda pitna. Opowieści, że można to zrobić na stacji benzynowej to mit. Dlatego, jeśli znajdziesz wodę pitną – tankuj! Nawet, jeśli Ci się wydaje, że masz jeszcze wystarczający zapas! Do tego celu przyda się często baniak lub kawałek gumowego węża.

 

 


W wielu miastach są przy drogach krany z wodą pitną.

W Trapani są one np. przy Piazza Ilio, gdzie można bez problemu podjechać kamperem i zatankować wodę.

Jeśli macie już doświadczenie w podróży kamperem na Sycylię i też znacie takie miejsca, napiszcie je śmiało w komentarzu 🙂


 

ENERGIA

 

Należy pamiętać, że przy nocowaniu „na dziko” niezależność energetyczną daje w zasadzie tylko agregat prądotwórczy. Baterie słoneczne mogą nie dać rady.

 

GAZ

 

Jeśli chodzi o gaz, to można to rozwiązać w dwojaki sposób. Pierwszym z nich jest zakup butli i ich wymiana już na Sycylii. Kaucja za butlę wynosi od 5-10€. Uwaga! Konieczny jest reduktor z systemu włoskiego na polski! Drugim sposobem są natomiast butle do nabijania LPG, na Sycylii GPL. My mamy właśnie takie butle. Nie ma żadnego problemu z ich nabyciem. Jest jednak jedno ALE – sposób tankowania: podjeżdżamy na stację z butlą z wkręconym już reduktorem nabijania i tankujemy bez wyciągania butli z kampera! Chyba, że ktoś ma system wyprowadzony na zewnątrz. Tu pasuje ta sama końcówka, co w Polsce.

 

BEZPIECZEŃSTWO NA SYCYLII

Mariusz i Basia odpowiadają też na często zadawane mi pytanie związane z bezpieczeństwem. Mówią oni, że podczas ich przeszło miesięcznej podróży kamperem na Sycylię, nie poczuli się ani razu niekomfortowo lub niebezpiecznie, podkreślając fakt, że tylko 3 noce spędzili na kempingach. Basia dodaje, że być może fakt, iż podróżowali z dwoma psami dodawał im jeszcze bardziej otuchy.

Mariusz zaznacza, że jedyną sytuacją, w której potrzebowali pomocy było zbicie z własnej winy bocznej szyby podczas manowrów w zbyt wąskiej uliczce 🙂 Dlatego podkreśla on, że warto jest mieć przy sobie mały warsztat, a w szczególności taśmę MacGyvera. On jej niestety nie miał. Ale poprosił mnie o pomoc i szybko znalazł miejsce – FERRAMENTA (sklep z narzędziami, drobnymi wyrobami metalowymi), gdzie ją mógł kupić. Szyba została uratowana i mogli jechać spokojnie dalej.

 

Na Sycylii życzliwość ludzi jest wielka, a pomoc bezinteresowna! Ale jak zwrócił nam uwagę Nino, właściciel jednego z kempingów, wynika to trochę z niskiego sezonu i braku turystów. W związku z tym mają oni więcej czasu i mniej kłopotów.

 

 

KEMPINGI, KTÓRE POLECA MARIUSZ

Mariusz opowiedział mi, że na pierwszym kempingu po przyjeżdzie na Sycylię: Triscell – Area Attrezzata e Area Sosta Camper z bezpośrednim dostępem do plaży, w pobliżu Taorminy, właściciel kempingu – Antonio nie tylko zawiózł ich do i odebrał z Taorminy, ale i też pokazał im osobiście miasteczko. Jak sam jednak przyznał, może sobie na to pozwolić jedynie poza sezonem.

Jak widzicie, takie są przywileje podróżowania po Sycylii zimą.

 

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

 

Typem Mariusza na Palermo jest parking asfaltowy Parcheggio Area Sosta Camper Green Car – Palermo – ze wszystkimi udogodnieniami typu prąd, serwis wc, prysznic itd -, który jest jego zdaniem idealny do zwiedzania miasta. Znajduje się on zaledwie 8 min od serca miasta – znanego placu Quattro Canti, pod adresem Via Qurto dei Mille 11B.

 

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

 

PRZYDATNA APLIKACJA

Mariusz poleca Wam aplikację park4night. Można w niej znaleźć wiele przydatnych informacji podczas podróży kamperem po Sycylii i nie tylko. Aplikacja ta pomoże Wam w wyszukaniu fajnego, legalnego miejsca na nocleg zgodnego z Waszymi oczekiwaniami.

Są tam też informacje o kempingach, parkingach i innych miejscach na postój, ich opisy, opinie i mapy. W aplikacji można poszukać np.miejsca z wodą pitną, stacje GPL, myjnie dla kamperów itp.

 

PARKOWANIE KAMPERA NA SYCYLII

 

Osoby doświadczone w podróży kamperem do Włoch znają mniej więcej przepisy i wiedzą, gdzie się zatrzymać. A co, jeśli ktoś wybiera tę formę podróży po raz pierwszy? Co, jeśli ktoś nie zna włoskiego i nie rozumie tego, co jest napisane na znakach drogowych dotyczących parkowania?

Już Wam biegnę z pomocą!

 

PARKOWANIE KAMPERA NA SYCYLII NA WYZNACZONYCH LINIACH

Często pytacie mnie, czy można parkować kampera na drogach na miejscach przeznaczonych dla normalnych aut. Otóż wszystko zależy od jego kategorii. I tu z pomocą przychodzi nam włoski kodeks drogowy. CAMPER, zwany AUTOCARAVAN został w nim sklasyfikowany jako:

pojazd służący do poruszania się po drogach zobowiązany do przestrzegania zakazów i ograniczeń przewidzianych w art. 6 i 7 i podlegający tej samej dyscyplinie, co w przypadku innych pojazdów.

Oznacza to, iż zarówno Fiat 500 jak i kamper należą do tej samej kategorii i ich kierowcy muszą przestrzegać tych samych zasad. Jeśli znajdziecie więc miejsce na parkingu, które zapewni Wam zaparkowanie waszego pojazdu w obrębie wyznaczonych linii, możecie spokojnie zostawić na nim kampera.

 


UWAGA NA KOLORY LINII:

 • niebieskie linie znaczą, że parking jest płatny
 • białe linie to parking bezpłatny
  • żółte linie są przeznaczone dla rezydentów
  • różowe dla kobiet w ciąży lub z małymi dziećmi.

 

Należy też pamiętać o tym, że za kampera należy uiścić większą opłatę, iż za auto osobowe. Kodeks drogowy mówi tu o opłacie wyższej o 50%. Podam tu prosty przykład: jeśli godzina parkowania kosztuje 1€, za kampera należy zapłacić 1,50€.

 

PARKOWANIE KAMPERA NA SYCYLII PRZY DRODZE – SPANIE NA DZIKO NA SYCYLII

Jeśli chcecie zaparkować przy drodze, aby się przespać, zjeść kolację z pięknym widokiem, czy pooglądać zachód słońca, możecie to zrobić tylko pod warunkiem, że nie będzie to biwakowanie. Jak tego uniknąć? Według włoskiego kodeksu drogowego należy spełnić następujące warunki parkowania:

 • należy się upewnić, że postój w tym miejscu jest dozwolony
 • camper musi dotykać drogi jedynie kołami i nie posiadać żadnego typu zakotwiczenia, które wskazuje na dłuższy postój
 • z pojazdu nie mogą wydobywać się żadne wycieki z wyjątkiem tych produkowanych przez układ napędowy
 • pojazd nie może zabierać zbyt dużo miejsca, jedynie miejsce związane bezpośrednio z jego wymiarami (nie może być do niego doczepiony np. namiot, daszek, altana…)

 


Należy pamiętać, że pozwolenie na postój nie jest równoznaczne z pozwoleniem na pozostawianie odpadów, czy wylewanie szarej wody lub zawartości WC!!! Za takie wykroczenie grozi kara od 84€ do 335€!


 

 

PARKOWANIE NA SYCYLII W MIEJSCACH PRZEZNACZONYCH DLA KAMPERÓW

Kampera można ze spokojem zaparkować w miejscach, które są specjalnie do tego przeznaczone. Wsród takich miejsc można wyróżnić:


L’AREA ATTREZZATA – są to miejsca przeznaczone do postoju kamperów na określony przez gminy czas. Czas ten może wynosić w zależności od miejsca od 48 do 72 godzin. Miejsca te są wyposażone w źródła energii o napięciu 220V, ewentualnie w WC i camper service. W miejscach tych nie wolno biwakować, czyli zakazane jest używanie jakiegokolwiek zakotwiczenia, daszków, altanek, stolików, krzeseł, itp. Miejsca te mogą być zarówno bezpłatne, jak i prywatne odpłatne. 


CAMPER SERVICE – serwis dla kamperów to miejsca, gdzie można odprowadzić ścieki (WC i szara woda) do specjalnie do tego celu przeznaczonych zbiorników, zatankować wodę pitną, wyrzucić śmieci itp. Miejsca te są oznaczone odpowiednimi znakami drogowymi i mogą się znajdować na kempingach, czy np. na stacjach przy autostradach. Są one z reguły odpłatne.

 


PARCHEGGIO PER IL CAMPER – parkingi dla kamperów. Są one wyznaczone liniami i z reguły odpłatne. Można je znaleźć w miastach (głównie poza centrum), przy drogach krajowych czy przy autostradach.

 


IL PUNTO DI SOSTA – miejsca postoju przeznaczone dla kamperów. Są na nich przeważnie serwisy dla kamperów, ale nie ma źródła energii i podziału na parcele.


 

POSTÓJ NA NOCLEG U GOSPODARZY, W WINNICACH, GAJACH OLIWNYCH ITP.

Kto by nie chciał obudzić się w pięknej winnicy, z widokiem na wzgórza porośnięte winoroślą, z której powstaje pyszne sycylijskie wino? Czy jest wśród nas ktoś, kto nie marzył choć raz w życiu o przebudzeniu się w gaju oliwnym, o poczuciu romantycznej atmosfery niczym z filmu? Kto by odmówił noclegu wśród soczystych, pachnących cytrusów?

Wszystko to jest jak najbardziej możliwe podczas podróży kamperem na Sycylię!!! Wystarczy pytać!!! Kto pyta, nie błądzi! Tak! Jestem pewna, że wielu gospodarzy na Wyspie Słońca zgodzi się bez wahania (za niewielką odpłatą, albo i bez) na Wasz nocleg na terenie ich posesji. Co więcej, może się też zdarzyć tak, że zaprosi Was do tego na domową, sycylijską kolację przy winie i pogaduchach lub na śniadanie z lokalnymi pysznościami, aromatyczną kawę z Moki czy świeżo wyciskany sok z cytrusowego gaju, gdzie właśnie spędziliście noc. Sycylijczycy są bardzo otwarci i chętnie nawiązują znajomości. Uwielbiają słuchać opowieści z odległych zakątków świata, wypytywać o to i o tamto… Z takich okazji może zrodzić się czasem przyjaźń na całe życie.

Mariusz też mile wspomina jedną z nocy spędzoną przez przypadek w gaju oliwnym u właściciela restauracji, gdzie zatrzymali się na kolacji.

Ta opcja może się okazać bardzo atrakcyjna dla tych wszystkich, którzy chcą spędzić urlop na Sycylii w otoczeniu natury, z dala od kempingów i zgiełku miast.

Pamiętajcie jednak, aby pozostawić u gospodarzy miłe wspomnienia! Nie zostawiajcie po sobie śmieci, nie wylewajcie bez pozwolenia zawartości zbiorników z szarą wodą itp.!!! I co najważniejsze: nie nocujcie w takich miejscach bez pozwolenia!!!

 

 

PODZIĘKOWANIA

W tym miejscu pragnę podziękować Kasi z camprest.com i Mariuszowi, którzy pomogli mi w realizacji tego postu.

Dziękuję Wam za Waszą pomoc, piękne zdjęcia i przede wszystkim za Waszą praktyczną wiedzę dotyczącą podróży kamperem na Sycylię, którą postanowiliście podzielić się z moimi czytelnikami! Pozdrawiam Was serdecznie z Trapani i mam nadzieję, że już wkrótce będziemy się mogli spotkać na Sycylii przy kieliszku wina lub filiżance dobrej kawy. Na jakimś fajnym kempingu oczywiście 🙂

 

WYBIERACIE SIĘ KAMPEREM NA SYCYLIĘ? ZAPRASZAM DO TRAPANI!

Życzę Wam przyjemnego planowania Waszego urlopu kamperem na Sycylii. Mam nadzieję, że polepszająca się z dnia na dzień sytuacja związana z tematem #koronawirus zachęci Was do jak najszybszego powrotu do podróżowania i odkrywania przepięknej Sycylii (wkrótce ukaże się ostatni wpis z serii #koronawirusnasycylii ze wszystkimi obowiązującymi zasadami).

A jak już tu zawitacie, dajcie znać! Chętnie się z Wami spotkam!

Jeśli byliście już na Sycylii kamperem i chcecie podzielić się z nami Waszymi doświadczeniami podobnie jak Mariusz, zapraszam do kontaktu lub pozostawienia komentarza. 

Będzie mi też miło, jeśli podzielicie się tym postem ze znajomymi. Niech pomaga jak najwięcej w odkrywaniu Sycylii kamperem!!!

Śledźcie też mój profil Instagram i moje Instastory! Znajdziecie tam mnóstwo aktualnych info, ciekawych fotek itp!!!

 

Przesyłam wirtualne buziaki i życzę zdrowia!

 

 

 

 

NIEMIECKI NA SYCYLII W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

 

Bądź na bieżąco!!! Zapraszam Cię również do grupy Facebook i na mój fanpage.

 

Znasz już moje konto Instagram? Zajrzyj!!! Follow me!!!

Udostępnij
Poprzedni wpis Następny wpis

Przeczytaj również

Brak Komentarzy

Odpowiedz

error: Content is protected !!