Follow:

Czas wolny

Trapani, Sycylia, Trapani miasto między dwoma morzami, Trapani citta tra due mari, kurs niemieckiego, niemiecki na sycylii, niemiecki nad morzem, niemiecki, kurs języka niemieckiego, letni kurs niemieckiego, letni kurs języka niemieckiego, niemiecki na wakacje, wakacje z niemieckim, wakacje z językiem niemieckim, niemiecki nad morzem, kurs niemieckiego nad morzem, przyjemne z pożytecznym, nauka niemieckiego, nauka języka niemieckiego, kurs indywidualny, kursy indywidualne, egzamin z niemieckiego, certyfikat z niemieckiego, kurs przygotowawczy do egzaminów, certyfikat Goethe-Instytut, egzamin Goethe-Institut, Goethe-Institut, ICIT, Trapani, Sycylia, kurs pozasezonowy, jesień na sycylii, zima na sycylii, wiosna na sycylii, kurs niemieckiego firma, kurs niemieckiego firmy, kurs niemieckiego dla firm, kurs języka niemieckiego firmy, kurs języka niemieckiego dla firm, niemiecki dla firm, incentive sycylia, incentive na sycylii, incentive z niemieckim, ciekawy incentive, wyjazd incentive, wyjazd motywacyjny sycylia, wyjazd motywacyjny na sycylię, wyjazd motywacyjny niemiecki
Podczas Twojego pobytu na kursie niemieckiego w Trapani pomożemy Ci też zorganizować czas wolny.

W naszej ofercie znajdziesz cotygodniowe spotkania w zaprzyjaźnionym barze, wycieczki po okolicy, niemieckie wieczory filmowe, kursy kulinarne, aperitif na plaży o zachodzie słońca. Udzielimy Ci też chętnie dodatkowych informacji o Trapani i jego okolicach i pomożemy w zorganizowaniu indywidualnych wycieczek.

Latem w Trapani nie można się nudzić!!! Możesz powylegiwać się na pięknej piaszczystej plaży lub jeśli wolisz na skałach w samym centrum miasta. Jeśli jesteś typem sportowca, będziesz mógł tutaj np. pojeździć na rowerze – również wyczynowo – popływać w krystalicznie czystym morzu, na desce czy kitsurfingu. Możesz się też wybrać na  żagle lub na kajaki. Warto powspinać się też na okoliczne góry lub pobiegać przy kilkukilometrowej plaży.

Miłośnicy muzyki znajdą też coś dla siebie. ICIT Trapani wraz z Amici della Musica Trapani i Luglio Musicale Trapanese organizuje koncerty, opery na świeżym powietrzu.

Latem w centrum organizowane są też festiwale ulicznego jedzenia i wiele innych ciekawych manifestacji, które pozwolą Ci miło spędzić czas.

Starówka w Trapani w letnie wieczory tętni życiem. Jest miejscem idealnym na spotkania ze znajomymi z kursu i nie tylko… Przy aperitifie lub lampce wina można miło spędzić czas w jednym z barów i delektować się „la dolce vita”.

Udostępnij
error: Content is protected !!