Follow:

Kursy pozasezonowe

kurs niemieckiego, niemiecki na sycylii, niemiecki nad morzem, niemiecki, kurs języka niemieckiego, letni kurs niemieckiego, letni kurs języka niemieckiego, niemiecki na wakacje, wakacje z niemieckim, wakacje z językiem niemieckim, niemiecki nad morzem, kurs niemieckiego nad morzem, przyjemne z pożytecznym, nauka niemieckiego, nauka języka niemieckiego, kurs indywidualny, kursy indywidualne, egzamin z niemieckiego, certyfikat z niemieckiego, kurs przygotowawczy do egzaminów, certyfikat Goethe-Instytut, egzamin Goethe-Institut, Goethe-Institut, ICIT, Trapani, Sycylia, kurs pozasezonowy, jesień na sycylii, zima na sycylii, wiosna na sycylii
Nie lubisz upałów? Skorzystaj z naszej oferty wiosenno-jesiennej! Nasze kursy pozasezonowe i Sycylia czekają na Ciebie!!!

W maju i w czerwcu morze jest już, a we wrześniu lub w październiku jeszcze, na tyle ciepłe, że można się w nim spokojnie kąpać. W tych miesiącach nie ma jednak z reguły wykańczających upałów.

Wiosną Sycylia ubiera się w przepiękne kolory kwitnących na każdym kroku kwiatów, a najpiękniejsze zachody słońca są tutaj wczesną jesienią.

Jeśli z kolei męczy Cię w Polsce zbyt sroga zima, zawsze możesz przylecieć do Trapani, aby uczyć się niemieckiego, np. przygotować się na egzamin do sesji zimowej i delektować się słońcem, bo tu go nigdy nie brakuje!!! Zimą można tu zorganizować doskonałe wycieczki piesze bądź rowerowe.

Na Sycylii nigdy nie jest nudno! Sycylia to nie tylko piękne plaże i morze, lecz tysiące lat historii, która obecna jest tu na każdym kroku.

  • Czy już wiesz, na jaki kurs się zapisać?
  • A może potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w ustaleniu Twojego poziomu języka niemieckiego i razem ustalimy program Twojego kursu.
Udostępnij
error: Content is protected !!